Thuisteam
Het Sluisje
3 - 6
22-02-2013 · vrijdag
2012-2013 4A vrijdag Het Sluisje

Wedstrijddetails

Datum 22-02-2013
Uitslag 3 - 6
Locatie Het Sluisje
Zuiddijk 224 , 1505 DC Zaandam
Speeldag vrijdag

Historisch wedstrijdformat

Voor deze oudere competitieperiode gaan we uit van het klassieke DBZP-format: 4 singles, 4 koppels en 1 teamronde. De reconstructie hieronder is gebaseerd op de historische checksum-opslag van de wedstrijd.

Samenvatting per blok

Blok Het Sluisje Zo is het leven
Singles 2 2
Koppels 1 3
Teamronde 0 1

Wedstrijdverloop

Onderdeel Thuis Uit
Single 1 Huib Groen Dave Rep
Single 2 Marcel Out Arwen Heistek
Single 3 Theo Emons Daniel de Pater
Single 4 Jacques Krommendijk Ed Dijkstra
Koppel 1 Het Sluisje Zo is het leven
Koppel 2 Het Sluisje Zo is het leven
Koppel 3 Het Sluisje Zo is het leven
Koppel 4 Het Sluisje Zo is het leven
Teamronde Het Sluisje Zo is het leven

180’ers

Het Sluisje

Geen 180’ers gevonden.

Zo is het leven

Geen 180’ers gevonden.

100+ finishes

Het Sluisje

Geen 100+ finishes genoteerd.

Zo is het leven

Geen 100+ finishes genoteerd.