Thuisteam
De Taveerne
4 - 5
21-11-2014 · vrijdag
Uitteam
3A
2014-2015 3A vrijdag De Taveerne

Wedstrijddetails

Datum 21-11-2014
Uitslag 4 - 5
Locatie De Taveerne
Lindelaan 9 , 1521 CH Wormerveer
Speeldag vrijdag

Historisch wedstrijdformat

Voor deze oudere competitieperiode gaan we uit van het klassieke DBZP-format: 4 singles, 4 koppels en 1 teamronde. De reconstructie hieronder is gebaseerd op de historische checksum-opslag van de wedstrijd.

Samenvatting per blok

Blok De Taveerne 1 Ranger boys
Singles 3 1
Koppels 1 3
Teamronde 0 1

Wedstrijdverloop

Onderdeel Thuis Uit
Single 1 Ferry aan `t Rot Frank van Camp
Single 2 Ferry van Breukelen Anton Bouman
Single 3 Marcel Stolk Piet Bakker
Single 4 Remco Pauli Frans Veltkamp
Koppel 1 De Taveerne 1 Ranger boys
Koppel 2 De Taveerne 1 Ranger boys
Koppel 3 De Taveerne 1 Ranger boys
Koppel 4 De Taveerne 1 Ranger boys
Teamronde De Taveerne 1 Ranger boys

180’ers

De Taveerne 1

Geen 180’ers gevonden.

Ranger boys

Geen 180’ers gevonden.

100+ finishes

De Taveerne 1

Geen 100+ finishes genoteerd.

Ranger boys

Geen 100+ finishes genoteerd.