Bekercompetitieprogramma  2018/2019

 

Bekerwedstrijden mogen niet worden uitgesteld naar een latere week, tenzij anders vermeld.

Indien verzetten: een andere dag in de betreffende week, of eerder. Altijd melden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

BEKERWEEK 4, alle poules plaatsing voor laatste 8 maandag 07-01 t/m vrijdag 11-01

dinsdag                   08-01       Can't be stopped - De Taveeerne

dinsdag                   08-01       D.E.S. 1 - Dart Knights

woensdag               09-01       Op goed geluk - Huppel 1

woensdag               09-01       Second Generation - Double Trouble

woensdag               09-01       The A-Team - De Taveerne 1,5

woensdag               09-01       Eénvoordiepad - By the hand

woensdag               09-01       Dartpoezen met aanhang - The Plumbers

woensdag               09-01       Heroes - Who Cares

donderdag              10-01       Purmer Posse - Blue Gamblers 1

donderdag              10-01       Rockets - Most Wanted

donderdag              10-01       Huppel 2 - Ranger Boys

donderdag              10-01       Schots en scheef - Dani's Bengels

donderdag              10-01       De Vrolijke Kluifjes - The Daltons

donderdag              10-01       Dolphins - Bronx Boys 2.0

donderdag              10-01       Looney Tunes - All Blacks

vrijdag                    11-01       Zaanzicht 1 - Struggle

vrijdag                    11-01       Lucky Darts - De Zware Jongens

vrijdag                    11-01       Lapaix - Sacofricose

vrijdag                    11-01       Brak BV - Slempers Reborn

vrijdag                    11-01       Evilsunz - De Kluif

vrijdag                    11-01       Charlie's 1 - De Schutters

vrijdag                    11-01       The Saints - Vreemdelingenlegioen

vrijdag                    11-01       't Laantje 2 - De Admiraal 4

vrijdag                    11-01       Sagitta - Babbels Finest

vrijdag                    11-01       Geluk of wijsheid - Westend Bulls

vrijdag                    11-01       De Admiraal 2 - Bloedserieus

vrijdag                    11-01       Shanghai - De Balustrade 1

vrijdag                    11-01       Citie - Dutch Dynamite

vrijdag                    11-01       ChAoS - Saense Demons

vrijdag                    11-01       Flying Arrows - De nummer één

vrijdag                    11-01       No worries no tissues - Zoek Dekking

vrijdag                    11-01       Unexpected - Bluelicious

 

BEKERWEEK 5, alle poules plaatsing voor laatste 4 maandag 25-02 t/m vrijdag 01-03

 

BEKERWEEK 6, alle poules plaatsing voor finaledag maandag 25-03 t/m vrijdag 29-03

 

FINALE, alle poules zondag 19-05