Bekercompetitieprogramma  2018/2019

 

Bekerwedstrijden mogen niet worden uitgesteld naar een latere week, tenzij anders vermeld.

Indien verzetten: een andere dag in de betreffende week, of eerder. Altijd melden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

BEKERWEEK 2 (plaatsing laatste 16 winnaarsronde) maandag 05-11 t/m vrijdag 09-11

maandag 5-nov Who Cares - Zaanzicht 1
dinsdag 6-nov Can't be stopped - Red Arrows
dinsdag 6-nov De Taveeerne - D-Artist
woensdag 7-nov De Kluif - Slempers Reborn
woensdag 7-nov Eénvoordiepad - Huppel 1
woensdag 7-nov Struggle - The Dart King's
woensdag 7-nov Op goed geluk - All Blacks
woensdag 7-nov Second Generation - 't Sluisje 1
donderdag 8-nov Rockets - The A-Team
donderdag 8-nov Huppel 2 - Fuilk
donderdag 8-nov De Vrolijke Kluifjes - Geheime Wapen
donderdag 8-nov Sterretje 1 - Ranger Boys
donderdag 8-nov Bloedserieus - 't Gezellige zootje
donderdag 8-nov Babbels Finest - Pooltje 1
donderdag 8-nov Dolphins - Blue Gamblers 1
donderdag 8-nov Schots en scheef - The Daltons
donderdag 8-nov Purmer Posse - Evilsunz
vrijdag 9-nov Vreemdelingenlegioen - Lucky Darts
vrijdag 9-nov The Saints - De Zware Jongens
vrijdag 9-nov Sacofricose - Looney Tunes
vrijdag 9-nov Brak BV - Wanders TZS
vrijdag 9-nov Triple Nix! - De Taveerne 1,5
vrijdag 9-nov Lapaix - By the hand
vrijdag 9-nov Double Trouble - Zaanzicht Old S5
vrijdag 9-nov Westend Bulls - 't Centrum
vrijdag 9-nov 't Laantje 2 - No worries no tissues
vrijdag 9-nov Toro Rosso - Dartpoezen met aanhang
vrijdag 9-nov Het Sluisje - Geluk of wijsheid
vrijdag 9-nov Shanghai - The Plumbers
vrijdag 9-nov Admiraal 2 - Dani's Bengels
vrijdag 9-nov Unexpected - De Admiraal 4
vrijdag 9-nov Sagitta - Sons of darts

 

BEKERWEEK 3, verl.rondes, plaatsing laatste 16, verliezers uit bekerweek 1 + verliezende bye’s uit bekerweek 2 maandag 03-12 t/m vrijdag 08-12

 

BEKERWEEK 4, alle poules plaatsing voor laatste 8 maandag 07-01 t/m vrijdag 11-01

 

BEKERWEEK 5, alle poules plaatsing voor laatste 4 maandag 25-02 t/m vrijdag 01-03

 

BEKERWEEK 6, alle poules plaatsing voor finaledag maandag 25-03 t/m vrijdag 29-03

 

FINALE, alle poules zondag 19-05