Bekerwedstrijden mogen niet worden uitgesteld naar een latere week, tenzij anders vermeld.

Indien verzetten: een andere dag in de betreffende week, of eerder. Altijd melden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

BEKERWEEK 3, verl.rondes, plaatsing laatste 16, verliezers uit bekerweek 1 + verliezende bye’s uit bekerweek 2 maandag 27-11 t/m vrijdag 01-12

 

woensdag 29-nov Struggle - Babbels Finest 1-8
donderdag 30-nov Sterretje 1 - De nummer één 5-0, Nummer Eén n.o.
donderdag 30-nov The Dart King's - Sons of darts 5-3
donderdag 30-nov De Vrolijke Kluifjes - Geluk of wijsheid 2-5
donderdag 30-nov Kan mij 't schelen - De Lompe Boeren 5-0, Lompe Boeren uit de competitie
vrijdag 1-dec Ranger Boys - Bloedserieus 9-0
vrijdag 1-dec De Botte Punten - Huppel 2 5-0, Huppel 2 n.o.
vrijdag 1-dec Lekker belangrijk - Zoek Dekking 3-6
vrijdag 1-dec Shanghai - Double One 4-5
vrijdag 1-dec Amac 1 - Dutch Dynamite 1-8
vrijdag 1-dec No worries no tissues - Dartpoezen met aanhang 2-7
vrijdag 1-dec 't Gezellige zootje - Fuilk 5-2
    Toro Rosso - vrij  
    Fake Taxi - vrij  
    Geheime Wapen - vrij  
    Flying Arrows - vrij  

 

BEKERWEEK 4, alle poules plaatsing voor laatste 8 maandag 15-01 t/m vrijdag 19-01

maandag 15-jan The Bad Boys - Rommel
dinsdag 16-jan D.E.S. 1 - Blue Gamblers 3
dinsdag 16-jan De Taveeerne - Op goed geluk
dinsdag 16-jan Dartpoezen met aanhang - Geluk of wijsheid
woensdag 17-jan Bronx Boys 2.0 - TZS
woensdag 17-jan Second Generation - D-Artist
woensdag 17-jan The A-Team - The Scorpions
woensdag 17-jan Babbels 1 - Brak BV
woensdag 17-jan All Blacks - Slempers Reborn
woensdag 17-jan Vrienden van Amstel - Lucky Darts
donderdag 18-jan Fake Taxi - Kan mij 't schelen
donderdag 18-jan Purmerendje 1810 - Can't be stopped
donderdag 18-jan Sterretje 1 - Toro Rosso
donderdag 18-jan Dolphins - De Kruidenier
vrijdag 19-jan Zoek Dekking - Babbels Finest
vrijdag 19-jan Lapaix - Zaanzicht Kanjers
vrijdag 19-jan Purmer Posse - Blue Gamblers 1
vrijdag 19-jan Vreemdelingenlegioen - The Bulldogs
vrijdag 19-jan By the hand - WvW What else
vrijdag 19-jan De Schutters - De Admiraal 1
vrijdag 19-jan Blue Gamblers 2 - Most Wanted
vrijdag 19-jan Evilsunz - 't Zonnetje 1
vrijdag 19-jan De Admiraal 4 - Huppel 1
vrijdag 19-jan Unexpected - De Taveerne 1,5
vrijdag 19-jan ChAoS - Winx
vrijdag 19-jan De Balustrade 2 - Kan toch niet weg zijn
vrijdag 19-jan Citie - De Smurfen
vrijdag 19-jan 't Laantje 2 - Westend Bulls
vrijdag 19-jan 't Gezellige zootje - De Botte Punten
vrijdag 19-jan Dutch Dynamite - Flying Arrows
vrijdag 19-jan Geheime Wapen - The Dart King's
vrijdag 19-jan Ranger Boys - Double One

 

BEKERWEEK 5, alle poules plaatsing voor laatste 4 maandag 12-02 t/m vrijdag 16-02

BEKERWEEK 6, alle poules plaatsing voor finaledag maandag 12-03 t/m vrijdag 16-03

FINALE, alle poules zondag 08-04 (onder voorbehoud)