Bekerwedstrijden mogen niet worden uitgesteld naar een latere week, tenzij anders vermeld.

Indien verzetten: een andere dag in de betreffende week, of eerder. Altijd melden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

BEKERWEEK 1 (plaatsing laatste 32)  maandag 02-10 t/m vrijdag 06-10

dinsdag

3-okt

Kansloos

- 't Gezellige zootje

5-2

dinsdag

3-okt

The Saints

- De Admiraal 1

7-2

woensdag

4-okt

Babbels 1

- Can't be stopped

4-5

woensdag

4-okt

Struggle

- Schots en scheef

3-6

woensdag

4-okt

De Taveerne 1,5

- De Vrolijke Kluifjes

8-1

woensdag

4-okt

Vrienden van Amstel

- Geheime Wapen

8-1

donderdag

5-okt

Huppel 2

- Kan toch niet weg zijn

3-6

donderdag

5-okt

Kan mij 't schelen

- The Daltons

2-7

donderdag

5-okt

De Balustrade 1

- Double One

8-1

donderdag

5-okt

The Dart King's

- Winx

 

donderdag

5-okt

Sterretje 1

- Huppel 1

1-8

donderdag

5-okt

Triple Bouncer

- Shanghai

8-1

donderdag

5-okt

Rockets

- De Kruidenier

7-2

vrijdag

6-okt

Charlie's 1

- Dolphins

7-2

vrijdag

6-okt

Lapaix

- All Blacks

5-4

vrijdag

6-okt

Zaanzicht Kanjers

- 't Zonnetje 1

7-2

vrijdag

6-okt

By the hand

- Zaanzicht S5

5-0, Zaanzicht niet opgekomen

vrijdag

6-okt

Sowieso Dronken

- Evilsunz

9-0

vrijdag

6-okt

WvW What else

- Het Zaanse Redbull Team

3-6

vrijdag

6-okt

Dani's Bengels

- Dartpoezen met aanhang

9-0

vrijdag

6-okt

Rommel

- Lekker belangrijk

6-3

vrijdag

6-okt

Saense Boys

- Fake Taxi

8-1

vrijdag

6-okt

Ranger Boys

- Bluelicious

4-5

vrijdag

6-okt

De Lompe Boeren

- De Balustrade 2

1-8

vrijdag

6-okt

Zoek Dekking

- Lucky Darts

3-6

vrijdag

6-okt

Citie

- Dutch Dynamite

8-1

vrijdag

6-okt

De Admiraal 4

- De Botte Punten

7-2

vrijdag

6-okt

Geen idee

- Geluk of wijsheid

5-0

vrijdag

6-okt

No worries no tissues

- Unexpected

1-8

vrijdag

6-okt

Amac 1

- De Admiraal 2

1-8

vrijdag

6-okt

't Laantje 2

- Babbels Finest

5-4

   

Westend Bulls

- vrij

 
   

The Bulldogs

- vrij

 
   

Vreemdelingenlegioen

- vrij

 
   

The Scorpions

- vrij

 
   

Blue Gamblers 1

- vrij

 
   

Brak BV

- vrij

 
   

TZS

- vrij

 
   

D-Artist

- vrij

 
   

Bronx Boys 2.0

- vrij

 
   

Double Trouble

- vrij

 
   

Blue Gamblers 3

- vrij

 
   

Second Generation

- vrij

 
   

Purmerendje 1810

- vrij

 
   

Looney Tunes

- vrij

 
   

Blue Gamblers 2

- vrij

 
   

B50+

- vrij

 
   

De Taveeerne

- vrij

 
   

Slempers Reborn

- vrij

 
   

Purmer Posse

- vrij

 
   

D.E.S. 1

- vrij

 
   

Most Wanted

- vrij

 
   

Op goed geluk

- vrij

 
   

De Schutters

- vrij

 
   

The A-Team

- vrij

 
   

Flying Arrows

- vrij

 
   

Toro Rosso

- vrij

 
   

ChAoS

- vrij

 
   

De Smurfen

- vrij

 
   

De nummer één

- vrij

 
   

Fuilk

- vrij

 
   

Bloedserieus

- vrij

 
   

Sons of darts

- vrij

 
   

The Bad Boys

- vrij

 

  

BEKERWEEK 2 (plaatsing laatste 16 winnaarsronde) maandag 30-10 t/m vrijdag 03-11

maandag

30-okt

The Bad Boys

- Dani's Bengels

dinsdag

31-okt

D.E.S. 1

- Blue Gamblers 2

dinsdag

31-okt

The Saints

- Op goed geluk

woensdag

1-nov

Blue Gamblers 1

- Looney Tunes

woensdag

1-nov

Vrienden van Amstel

- Saense Boys

woensdag

1-nov

Winx

- Bloedserieus

woensdag

1-nov

Lucky Darts

- Bluelicious

donderdag

2-nov

Kan toch niet weg zijn

- De nummer één

donderdag

2-nov

Triple Bouncer

- Unexpected

donderdag

2-nov

Purmerendje 1810

- Slempers Reborn

donderdag

2-nov

Rockets

- Lapaix

vrijdag

3-nov

Sowieso Dronken

- Blue Gamblers 3

vrijdag

3-nov

D-Artist

- By the hand

vrijdag

3-nov

B50+

- Can't be stopped

vrijdag

3-nov

Purmer Posse

- Double Trouble

vrijdag

3-nov

The Scorpions

- Het Zaanse Redbull Team

vrijdag

3-nov

De Schutters

- De Taveeerne

vrijdag

3-nov

Vreemdelingenlegioen

- Second Generation

vrijdag

3-nov

Charlie's 1

- Bronx Boys 2.0

vrijdag

3-nov

Citie

- Kansloos

vrijdag

3-nov

Most Wanted

- The A-Team

vrijdag

3-nov

Fuilk

- De Taveerne 1,5

vrijdag

3-nov

ChAoS

- De Balustrade 1

vrijdag

3-nov

De Admiraal 4

- De Admiraal 2

vrijdag

3-nov

't Laantje 2

- Sons of darts

vrijdag

3-nov

De Balustrade 2

- Toro Rosso

vrijdag

3-nov

Huppel 1

- Schots en scheef

vrijdag

3-nov

Flying Arrows

- Westend Bulls

vrijdag

3-nov

Geen idee

- De Smurfen

vrijdag

3-nov

Rommel

- The Daltons

vrijdag

3-nov

The Bulldogs

- TZS

vrijdag

3-nov

Zaanzicht Kanjers

- Brak BV

 

 

BEKERWEEK 3, verl.rondes, plaatsing laatste 16, verliezers uit bekerweek 1 + verliezende bye’s uit bekerweek 2 maandag 27-11 t/m vrijdag 01-12

BEKERWEEK 4, alle poules plaatsing voor laatste 8 maandag 15-01 t/m vrijdag 19-01

BEKERWEEK 5, alle poules plaatsing voor laatste 4 maandag 12-02 t/m vrijdag 16-02

BEKERWEEK 6, alle poules plaatsing voor finaledag maandag 12-03 t/m vrijdag 16-03

FINALE, alle poules zondag 08-04 (onder voorbehoud)